lista | opis | foto
|
sortuj według:nazwa produktu | cena | | |
|
|
AN INVERTED- słownik angielsko japoński
Słownik angielsko-japoński wydany w 1993 roku. Liczy 539 strony z hasłami , zawiera rysunki ułatwiajace zrozumienie . Oprawa miękka+tekturowe opakowanie. Stan bardzo dobry.
|
40.00 zł |
|
|
|
|
BEACON- sownik angielsko japoński
Słownik angielsko-japoński wydany w 2001 roku. Liczy 1654 strony z hasłami , zawiera rysunki ułatwiajace zrozumienie . Oprawa miękka+tekturowe opakowanie. Stan bardzo dobry.
|
50.00 zł |
|
|
|
|
|
|
|
|
CROWN- słownik angielsko- japoński
Słownik angielsko-japoński wydany w 1995 roku. Liczy 1668 strony z hasłami , zawiera rysunki ułatwiajace zrozumienie . Oprawa miękka. Stan bardzo dobry.
|
45.00 zł |
|
|
|
|
Daily concise słownik ang.-jap.i jap.-ang.
Słownik agielsko-japoński i japońsko-angielski wydany w
1990 roku przez wydawnictwo Sanseido.Liczy 593 strony
z hasłami.Miękka okładka+twarda oprawa.Stan bardzo dobry.
|
45.00 zł |
|
|
|
|
Favorite słownik angielsko-japoński
Słownik angielsko-japoński wydany w 1996 roku przez
Tokyo Shoseki. Liczy 1903 strony z hasłami , zawiera rysunki ułatwiajace zrozumienie . Oprawa miękka+tekturowe opakowanie.
Stan bardzo dobry.
|
50.00 zł |
|
|
|
|
FAVORITE- słownik angielsko japoński
Słownik angielsko-japoński wydany w 2001 roku. Liczy 1964 strony z hasłami , zawiera rysunki ułatwiajace zrozumienie . Oprawa miękka+tekturowe opakowanie. Stan bardzo dobry.
|
50.00 zł |
|
|
|
|
|
|
Fresh Genius słownik angielsko-japoński
Słownik angielsko-japoński wydany w 1992 roku przez
wydawnictwo Taishukan.Liczy 1784 strony z hasłami i
rysunkami ułatwiającymi zrozumienie.Miękka oprawa+tekturowe opakowanie.Stan bardzo dobry.
|
50.00 zł |
|
|
|
|
FRIEND słownik angielsko japoński
Słownik angielsko-japoński wydany w 1985 roku. Liczy 583 strony z hasłami , zawiera rysunki ułatwiajace zrozumienie . Oprawa miękka. Stan bardzo dobry.
|
40.00 zł |
|
|
|
|
Friend słownik japońsko-angielski
Słownik japońsko-angielski wydany w 1991 roku (3 edycja),
przez wydawnictwo Shogakukan.Liczy 583 strony z hasłami
i rysunki .Miękka okładka +twarda oprawa. OSTATNIA SZTUKA, TEKUROWE ETUI NIECO USZKODZONE. PRZECENA.
|
24.00 zł |
|
|
|
|
Genius słownik angielsko-japoński
Słownik angielsko-japoński wydany w 1994 roku przez
wdawnictwo Taishukan. Liczy 2117 stron z haslami i pomocnymi tabelami.Oprawa miękka +tekturowe opakowanie - stan bardzo dobry.
|
50.00 zł |
|
|
|
|
GRAND CENTURY japońsko- angielski
Słownik japońsko-angielski wydany w 2000 roku. Liczy 1757 strony z hasłami , niezbędnymi tabelami i rysunkami , ułatwiającymi zrozumienie. Oprawa miękka +tekturowe opakowanie. Stan bardzo dobry.
|
50.00 zł |
|
|
|
GRAND- słownik angielsko japoński
Słownik angielsko-japoński wydany w 1996 roku. Liczy 1772 strony z hasłami , zawiera rysunki ułatwiajace zrozumienie . Oprawa miękka+tekturowe opakowanie. Stan bardzo dobry.
|
50.00 zł |
|
|
|
|
|
|
HIGH TOP- słownik angielsko japoński
Słownik angielsko-japoński wydany w 1992 roku. Liczy 626 strony z hasłami , zawiera rysunki ułatwiajace zrozumienie . Oprawa miękka+tekturowe opakowanie. Stan bardzo dobry.
|
45.00 zł |
|
|
|
|
JUMP- słownik angielsko japoński
Słownik angielsko-japoński wydany w 1993 roku. Liczy 585 strony z hasłami , zawiera rysunki ułatwiajace zrozumienie . Oprawa miękka+tekturowe opakowanie. Stan bardzo dobry.
|
40.00 zł |
|
|
|
|
JUNIOR ANCHOR- słownik angieslko japoński
Słownik angielsko-japoński wydany w 1997 roku. Liczy 703 strony z hasłami , zawiera rysunki ułatwiajace zrozumienie . Oprawa miękka+tekturowe opakowanie. Stan bardzo dobry.
|
45.00 zł |
|
|
|
|
Junior crown słownik angielsko-japoński
Słownik angielsko-japoński wydany w 1996 roku przez
wydawnictwo Sanseido. Liczy 706 stron z hasłami
i rysunkami znacznie ułatwiającymi przyswajanie nowych słówek.
Idealny dla początkujących.Oprawa miękka + twarda okładka-
stan...
|
45.00 zł |
|
|
|
| 1 2 3 4 >
>> |